Hvor mye koster en WordPress cookie samtykke plugin?
ACookies koster $29 per år for ett WordPress-nettsted, $79 for fem, eller $199 for 25. Hvert betalt nivå inkluderer de samme funksjonene og ubegrenset bannerbesøkende og sidevisninger. Hvert lisensierte nettsted får en administrert skanning per UTC-dag, som dekker opptil 500 offentlige sider.
Det gjør ACookies til et billigere alternativ blant de betalte planene i denne sammenligningen. For eksempel koster Single Site omtrent 51% mindre enn Complianz Personal: ($59 − $29) ÷ $59, ved bruk av årlige USD listepriser. Complianz inkluderer en bredere personvernpakke; prisforskjellen betyr ikke at produktene har identisk dekning.
Cookie banner prissammenligning: årlige startpriser
Tabellen viser hver leverandørs betalte oppstartsplan. Månedlige ekvivalenter som annonseres med en årlig forpliktelse, konverteres til tolvmåneders totalt. En gratis prøveperiode og en pengene-tilbake-garanti er forskjellige betingelser; ingen av dem reduserer de gjentakende prisene nedenfor.
På mindre skjermer ruller du tabellen sidelengs. Tastatur: Fokuser på tabellen og bruk piltastene.
| Leverandør / plan | Årlig pris | Trafikkvote | Skanning | Faktureringsmodell |
|---|---|---|---|---|
| ACookiesSingle Site | $291 WordPress-nettsted | Ubegrenset antall besøkende og sidevisninger | 500 offentlige sider/skanning; 1/UTC-døgn | Årlig nettstedlisens; alle funksjoner er inkludert |
| ComplianzPersonal | $59 | Ubegrenset antall sidevisninger | Hybrid WordPress-skanning; ingen tallfestet sidegrense oppgitt her | Årlig nettstedlisens |
| iubendaEssentials | $71.88 | 25 000 sidevisninger/måned; gebyr ved overskridelse | Månedlig nettstedskanning; sidegrense ikke spesifisert her | Per nettsted; $5.99/måned fakturert årlig |
| CookiebotPremium Lite | $96 | Ubegrenset antall sidevisninger | Månedlig; Lite dekker færre enn 50 undersider, ett domene | Årlig; nivået avhenger av undersider og antall domener |
| CookieYesBasic | $100 | 100,000 sidevisninger/måned; $0.30/1,000 ekstra | 600 sider/skanning; manuelle skanninger, ingen tidsplan i Basic | Per domene; årlig pris inkluderer to måneder gratis |
| TermlyStarter | $120 | 50,000 bannervisninger/måned | Månedlig cookieskanning; sidegrense ikke oppgitt her | Per nettsted; $10/måned fakturert årlig |
Trafikk, nettstedets størrelse og skanning har separate kvoter. En sidevisning teller én sideinnlasting, en bannervisning teller et vist samtykkebanner, og en skanning besøker nettadresser for å finne informasjonskapsler og sporere. «Ubegrensede sidevisninger» betyr ikke ubegrenset gjennomsøking. Hvis prissiden ikke oppgir en grense for skannede sider, sier vi det i stedet for å anta at ingen grense finnes.
For en butikk, les vår WooCommerce informasjonskapsler og samtykkeveiledning Ved siden av prising. Handlevognadferd, analyse og markedsføringstagger trenger forskjellig behandling, uansett abonnementskostnader.
Hva koster 1, 5 og 25 WordPress-nettsteder per år?
Vårt eksempel gir hvert nettsted 100 offentlige sider og 10,000 sidevisninger per måned, med ikke mer enn 10,000 bannervisninger. Hvert nettsted er en separat live WordPress installasjon og domene. Dette er et kostnadseksempel for vanlig nettstedssamtykke, ikke en spesifikasjon som krever at alle leverandører tilbyr de samme juridiske dokumentene, språkene, skanningsfrekvensen eller annonseringsfunksjonene for utgivere.
På mindre skjermer ruller du tabellen sidelengs. Tastatur: Fokuser på tabellen og bruk piltastene.
| Leverandør | 1 nettsted | 5 nettsteder | 25 nettsteder |
|---|---|---|---|
| ACookies | $29Single Site | $79Business | $199Agency |
| Complianz | $59Personal | $179Professional | $399Agency |
| iubenda | $71.88Essentials × 1 | $359.40Essentials × 5 | $1,797Essentials × 25 |
| Cookiebot | $408Premium Medium × 1 | $960Premium Small × 5 | $4,800Premium Small × 25 |
| CookieYes | $100Basic × 1 | $500Basic × 5 | $2,500Basic × 25 |
| Termly | $120Starter × 1 | $600Starter × 5 | $3,000Starter × 25 |
Cookiebots domeneregel betyr noe: Et enkelt 100-siders domene bruker Premium Medium her. Premium Small er tilgjengelig når minst fire domener legges til ved den første fakturaen, så eksemplene med fem nettsteder og 25 nettsteder bruker Small. Lites startpris gjelder for ett mindre domene og passer ikke i dette eksemplet.
Totalene for CookieYes Basic, iubenda Essentials og Termly Starter er årsprisen per nettsted multiplisert med antall nettsteder. Complianz og ACookies bruker sine publiserte pakker. Standardtotalene ovenfor inkluderer ikke betingede partnerrabatter; disse vises nedenfor.
Hvis alle plassene brukes, koster ACookies Business i snitt $15.80 per nettsted per år, og Agency til $7.96. Fakturaen din er fortsatt den fullstendige årlige pakkeprisen. Ubrukte lisensplasser skaper ikke en mindre faktura.
Priser for samtykke til informasjonskapsler for byråer og flere nettsteder
Et byrå bør sammenligne publiserte pakker med partner- og volumpriser, fremfor å gange opp enkeltnettstedsprisen uten å undersøke rabatter. Følgende er betingede eksempler fra leverandørenes publiserte programmer og kalkulatorer.
På mindre skjermer ruller du tabellen sidelengs. Tastatur: Fokuser på tabellen og bruk piltastene.
| Leverandør / plan | 5 nettsteder | 25 nettsteder | Betingelser |
|---|---|---|---|
| CookieYesBasic | $37525% rabatt | $1,62535% rabatt | Godkjent byråpartnerkonto; aktive klientnettsteder bestemmer nivået |
| TermlyPro+ | $63030% rabatt | $2,47545% rabatt | Publisert Pro+-kalkulator med årlig fakturering; bekreft vilkår for rabatt ved fornyelse |
CookieYes krever en godkjent byråpartnerkonto. Termlys kalkulatorrabatter gjelder for Pro+, som er en annen plan enn Starter i standardtabellen. På fem nettsteder overstiger den rabatterte Pro+-summen fortsatt fem Starter-abonnementer, men den inkluderer flere funksjoner. Tilpassede byråpakker forblir tilbudsbaserte.
iubendas vanlige mengderabatt begynner med det 26. betalte nettstedet eller appen. Sertifiserte partnere har ytterligere marginale band: 5 % på nettsteder 6–10 og 10 % på nettsteder 11–25. Disse rabattene gjelder innenfor de respektive band, ikke automatisk til alle nettsteder. Be iubenda om å bekrefte partnertilbudet og kvalifiserte produkter.
Midlertidig kampanje: Termly annonserer for tiden en ekstra 20% med kode FALL2026. Bekreft kvalifiseringen, varigheten, stablingen og fornyelsesprisen i kassen. Vi ekskluderer det fra sammenligningen, slik at et introduksjonstilbud ikke presenteres som den løpende abonnementskostnaden.
CookieYes, Cookiebot, Complianz, iubenda og Termly prising forklart
CookieYes-priser og et rimeligere WordPress-alternativ
CookieYes Basic er $100 per domene årlig, med 100,000 månedlige sidevisninger og 600 sider per skanning. Pro legger til planlagte skanninger og mer kapasitet; Ultimate har ubegrensede sidevisninger. ACookies er verdt å sammenligne når forutsigbare WordPress kostnader betyr noe. Velg både pris og gjennomsøkingsdekning: CookieYes Basics gjennomsøkingsdekning er større.
Cookiebot prising: nettstedsstørrelse endrer regningen
Cookiebot Lite starter på $96 årlig for ett lite domene. Betalte planer har ingen sidevisningsgrense, men undersidetellinger og domeneregler bestemmer nivået. ACookies unngår også sidevisningskostnader. For en stor katalog kan du sammenligne verdien av Cookiebots større gjennomsøking med ACookies' 500-sideskanningstillatelse.
Complianz-priser sammenlignet med ACookies-nettstedspakker
Complianz tilbyr årspakker for 1, 5 og 25 nettsteder og inkluderer flere juridiske dokumenter og annonseringsrammeverk. Sidevisningene er også ubegrensede. ACookies Business koster $79, sammenlignet med $179 for Complianz Professional; Agency koster $199, sammenlignet med $399. Vurder om de ekstra funksjonene i personvernpakken er relevante for dine behov.
iubenda-priser: samtykke og policyverktøy
iubenda Essentials er $5.99 per nettsted per måned når det betales årlig: $71.88 årlig. Den inkluderer en policypakke, ett språk og en kvote på 25,000 sidevisninger. Et team som trenger bredere dokumentdekning, bør vurdere sine andre planer. ACookies fokuserer på WordPress banner kontroll, skanning og en gjennomsiktig cookie policy arbeidsflyt.
Termly-priser: Starter, Pro+ og volumpriser
Termly Starter koster $120 per nettsted årlig, med 50 000 månedlige bannervisninger. Pro+ starter på $180 årlig og inkluderer ubegrensede bannervisninger og flere verktøy. En bredere arbeidsflyt for juridiske dokumenter kan forsvare pakken. WordPress-team som sammenligner banner- og skannekostnader, kan vurdere ACookies sammen med Termlys bekreftede volumtilbud.
Hvilken plan for samtykke til informasjonskapsler bør du velge?
Ett WordPress-nettsted: start med omfang og årlig kostnad
Skriv ned behovene dine før du sammenligner totalsummen: bannerspråk, tagghåndtering, cookieoversikt, policyredigering og skanneplan. ACookies Single Site har Consent Mode v2, WP Consent API, 26 språk, WPML-tilpasning og RTL-støtte, samt skanneresultater og KI-forslag som kan gjennomgås. Se vår WordPress informasjonskapsel banner guide for oppsettsarbeidsflyten.
Et byrå: telle lisensierte kundenettsteder og gjentakende arbeid
Velg Business eller Agency i henhold til antall aktive nettsteder du trenger å aktivere. Alle ACookies-nivåer har de samme funksjonene; de større pakkene øker nettstedets kapasitet. Ta med tid til å sjekke skanninger, håndtere taggendringer og teste besøkendes valg i kundeservicen din. En billig lisens eliminerer ikke dette arbeidet.
Et stort nettsted eller et nettsted med høy trafikk: skill bannerrekkvidde fra skanningsdybde
ACookies-banneret har ingen trafikkgrense, og 500 er en skannekvote, ikke en grense for nettstedets totale sidetall. Administrert skanning kan besøke opptil 500 offentlige sider én gang per UTC-dag. Daglige eller ukentlige tidsplaner bruker WordPress cron. Hvis du må gjennomsøke tusenvis av nettadresser eller sider bak innlogging automatisk, bør du vurdere en større skanningstjeneste. Les hvordan ACookies-skanning fungerer og vår arbeidsflyt fra skanning til policy.
AdSense eller Ad Manager: Sjekk kravene til CMP-sertifisering
Consent Mode formidler valg til Google-tagger; sertifisering er et separat krav. ACookies støtter Consent Mode v2, men er Ikke en Google-sertifisert CMP og tilbyr ikke en IAB TCF-implementering. Google krever en sertifisert CMP som er integrert med TCF for brukstilfeller for utgivere som er beskrevet i retningslinjer for EØS, Storbritannia og Sveits. En lav pris bør ikke overstyre dette kravet. Ved oppsett av analyse- og annonsørtagger bør du følge Googles veiledning for Consent Mode og vår WordPress Consent Mode guide.
Ofte stilte spørsmål
Hvilken betalt WordPress-plugin for cookiesamtykke er billigst her?
ACookies har den laveste betalte inngangsprisen i denne sammenligningen på $29 per år for ett WordPress-nettsted. Produktene har forskjellige funksjoner og begrensninger; dette er ikke en påstand om hver plugin på markedet.
Er en gratis cookie samtykke plugin nok?
En gratisplan kan passe hvis funksjonene, trafikkvoten og annonsekravene dekker nettstedets behov. Kontroller begrensningene og test taggene. Nye ACookies-pluginlisenser er betalte; eksisterende Free-installasjoner støttes fortsatt, og den frittstående cookiepolicygeneratoren er gratis.
Tar ACookies betalt for sidevisninger?
Nei. ACookies-banneret har ubegrenset antall besøkende og sidevisninger. Administrert skanning har en egen kvote: én skanning per lisensiert nettsted per UTC-dag, med opptil 500 offentlige sider.
Er dette årlige priser eller månedlige abonnementer?
Tabellene viser fulle tolv måneders USD-kostnader før skatt. Noen leverandører viser en månedlig ekvivalent fakturert årlig. Betingede byrårabatter og midlertidige kuponger identifiseres separat.
Hva skjer hvis jeg avbryter eller ikke fornyer ACookies?
Avbryt fremtidige fornyelser i Freemius-kundeportalen og behold tilgangen for den betalte perioden. Etter utløpet forblir banneret, lagrede innstillinger og samtykkeoppføringer. Premium-tjenester, oppdateringer og betalt støtte krever en aktiv lisens.
Betyr Consent Mode v2 at en CMP er Google-sertifisert?
Nei. Consent Mode-støtte og Google CMP-sertifisering er to ulike ting. ACookies støtter Consent Mode v2, men er ikke Google-sertifisert og implementerer ikke IAB TCF. Sjekk Googles gjeldende utgiverkrav for AdSense og Ad Manager.
Kilder og prisverifisering
Kontrollert . Prisene kan endres. Bekreft gjeldende planer, vilkår og avgifter med leverandøren før du kjøper.
